Влада Нью-Джерсі роздаватиме безкоштовне пиво всім дорослим, хто протягом травня вакцинується проти COVID-19

Влада американського штату Нью-Джерсі започаткувала кампанію «Укол і пиво» («Shot and a Beer»), в межах якої кожен житель штату старше 21 року зможе отримати безкоштовне пиво, якщо вакцинується проти коронавірусу протягом травня.

Про це повідомив губернатор Нью-Джерсі Філ Мерфі у Twitter.

За його словами, отримати кухоль хмільного напою можна буде в будь-якому з 11 закладів, що беруть участь у кампанії, за наявності довідки про вакцинацію.

«Укол і пиво» — це лише один із заходів у межах кампанії, оголошеної Мерфі для прискорення вакцинації проти COVID-19. Вона також передбачає роботу мобільних пунктів вакцинації, які щепитимуть людей удома, й просвітницьку кампанію для розвінчання міфів про вакцини.

Мета кампанії — досягти показника у 4,7 мільйона повністю вакцинованих проти коронавірусу жителів штату до 30 червня.

Як свідчать дані NBC News, станом на 4 травня таких 3,3 мільйона, або 37% від усього населення.

Наприкінці квітня аналогічний захід із заохочення вакцинації оголосили й у американському штаті Конектикут. Там усі повністю вакциновані громадяни можуть протягом 19-31 травня отримати безкоштовний алкогольний напій у деяких ресторанах.

Усього у США станом на 4 травня повністю вакцинувалися проти коронавірусу понад 105,5 мільйона людей, або 31,8% населення. Білий дім оголосив про плани охопити щепленням 70% дорослих до 4 липня.