Вперше від нового коронавірусу помер громадянин США

В китайському Ухані вперше від нового коронавірусу помер громадянин США. Місто є епіцентром розповсюдження вірусу. Про це повідомляє американська газета The New York Times з посиланням на посольство США в Пекіні.

За даними дипвідомства, цій людині було близько 60 років. Вона померла у четвер. Жодних інших деталей про загиблого посольство не наводить.

«Ми висловлюємо найщиріші співчуття родині. З поваги до приватного життя сім'ї, жодних коментарів у нас не буде», — сказав представник американського посольства в Пекіні.

Окрім цього серед померлих від коронавірусу в Ухані є громадянин Японії. Він помер у ніч на суботу. Але міністерство закордонних справ Японії заявило, що, грунтуючись на інформації, отриманої від китайської влади, воно не може підтвердити, чи була людина заражена новим вірусом. Міністерство назвало причину смерті вірусною пневмонією. На момент смерті медики не підтвердили, що вірусна пневмонія була викликана саме коронавірусом. Зараз цю інформацію перевіряють і якщо вона підтвердиться, то чоловік стане першим японцем, який помер від нового коронавірусу.