Зустріч Байдена з Путіним: Швейцарія обмежує повітряний простір

Через саміт президентів США Джозефа Байдена і Росії Володимира Путіна, Швейцарія посилює охорону повітряного простору і скорочує його використання.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Федеральної ради Швейцарії.

«Оскільки це міжнародна зустріч на високому рівні, дані заходи необхідні для забезпечення її безпеки, тим більше що Швейцарія має забезпечувати захист осіб, які перебувають під захистом міжнародного права, в тому числі глав держав США і Росії», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що обмеження на польоти в повітряному просторі над Женевою триватиме з 15 по 17 червня.

Крім того, в Женеві розгорнуть додаткове угруповання з 1 000 військовослужбовців для підтримки місцевої поліції. Зокрема, армія візьме на себе захист іноземних представництв і підтримає поліцію кантону Женеви в області повітряного і морського транспорту.

Як стало відомо, переговори президента США Джо Байдена та президента Росії Володимира Путіна відбудуться 16 червня на віллі XVIII століття Ла Гранж з видом на Женевське озеро.

Навколо парку Ла Гранж зводять багатокілометрову огорожу та колючий дріт, його закрили для відвідувачів. У районі парку поступово посилюють заходи безпеки. Там присутні військові та співробітники служб безпеки.

Як зазначається, з 10 червня на вулицях поблизу місця проведення зустрічі заборонили паркувати автомобілі. Заходи безпеки можуть посилити й на березі Женевського озера неподалік від парку. Там тимчасово розмістили засоби ППО та радари.