Марш Захисників України пройде окремо від "Ходи Гідності"

Анонсований учасниками АТО Парад 2019: Марш Захисників України все одно відбудеться 24 серпня попри ініціативу Офісу президента провести на День Незалежності "Ходу Гідності". Про це повідомляє ініціатива "Захисти Україну" у Facebook, передає Прямий.

Учасники ініціативи вважають таку запізнілу реакцію ОП тим, що, побачивши негативне реагування суспільства на скасування параду, команда нового президента вирішила гібридно вийти з ситуації й провести аналогічний вже анонсованому ветеранами марш.

"Подібні ініціативи не стануть на заваді Маршу Захисників України. Ми активно готуємося, вже створили оргкомітет, і ветерани вийдуть на центральні вулиці столиці, а що там будуть робити від Офісу президента – це їх справа", - відзначає один з ініціаторів параду ветеран батальйонів "Гарпун" і "Київська Русь" Павло Білоус.

Відзначається, що до оргкомітету Маршу увійшли: Павло Білоус, Антон Колумбет, Євген Дикий, Олексій Середюк, Дмитро Лінько, Роман Федчук, Олександр Погребиський, В'ячеслав Зінкевич і ще багато відомих представників ветеранських та волонтерських об'єднань.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 28-ї річниці незалежності України. У тексті документу немає жодного слова про проведення військового параду у Києві 24 серпня на честь святкування Дня незалежності.