Порошенко: ми демонструємо нашим ворогам, що Україна живе, розвивається і рухається до Європи

Велелюдні карпатські фестивалі Via Carpatia та "Полонинське літо",  які вже стали традиційними і щоліта перетворюють Гуцульщину на культурну столицю країни, – це доказ того, що Україна живе, розвивається і стрімко рухається до своєї європейської мети. Про таке заявив п'ятий президент України, голова партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко під час виступу на традиційному гуцульському фестивалі "Полонинське літо". Про це повідомляє 5 канал.

Порошенко сказав: "Надзвичайно важливо, щоб свято "Полонинського літа" обов'язково проводилось щороку. Аби ворог бачив – Україна живе та рухається в бік Європейського Союзу! Єднання довкола команди "Європейської солідарності" – це гарантія того, що Україна більше ніколи не повернеться до російської імперії".

Окрім того, п'ятий президент відвідав святкове богослужіння в унікальному храмі Різдва Пресвятої Богородиці у селі Криворівня на Івано-Франківщині та привітав прихожан зі світлим святом Трійці.

Храм, який діє понад три із половиною століття, цього року вперше зустрічає найбільші релігійні свята у складі вільної автокефальної Православної церкви України.

Порошенко зауважив: "Я хочу подякувати кожному з вас за ці 5 років нашого єднання, розвитку і творення фундаменту України. Ми створили українську автокефальну,  незалежну від Москви православну церкву. Ми ухвалили закон, який захищає нашу мову – і в цьому є значний внесок наших депутатів, зокрема і Миколи Княжицького. Ми практично "з нуля" створили Збройні сили України. Ми бачимо відродження наших культурних традицій, ми бачимо, що у нас є всі підстави рухати нашу країну вперед. Я дякую кожному з вас за цей внесок!"