Бойовики на Донбасі продовжують порушувати режим повного припинення вогню

У зоні бойових дій на Донбасі 11 серпня бойовики двічі порушили режим припинення вогню. Серед особового складу Об’єднаних сил бойових втрат та поранень немає. Про це повідомляє пресцентр штабу операції Об’єднаних сил.

Зокрема, неприцільні постріли з підствольного гранатомета лунали поблизу Мар’їнки, а зі стрілецької зброї бойовики вистрілили біля Широкиного.

Оскільки, як і в попередні дні, постріли були провокативними, то українські військовослужбовці на них не реагували та вогонь у відповідь не відкривали.

Від початку поточної доби, 12 серпня, зафіксовано одну вогневу провокацію. Так, неподалік Мар’їнки пролунало кілька неприцільних черг зі стрілецької зброї, штаб ООС вогонь у відповідь не відкривав.

На інших ділянках фронту спостерігалася «тиша». У штабі наголошують, що українські військові продовжують виконувати поставлені завдання і перебувають напоготові до адекватного реагування на ймовірні підступні дії бойовиків.

Місія ОБСЄ станом на 11 серпня загалом нарахувала 257 порушень всеосяжного перемир'я від його початку 27 липня. 

В ОБСЄ за порушення рахували кожний постріл або вибух, а в штабі ООС обстріли однієї позиції рахуються як один факт порушення.