Окупанти продовжують обстрілювати Сєвєродонецьк: ще 4 людини загинули за добу

Російські окупанти продовжують обстрілювати Сєвєродонецьк, що на Луганщині, та намагаються прорвати оборону. Водночас у місті залишаються приблизно 12-13 тисяч цивільних жителів.

Про це повідомив у Telegram-каналі голова Сєвєродонецької військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк.

Він зазначив, що росіяни не прорвались до міста, але продовжують обстрілювати Сєвєродонецьк з артилерії.

«Сьогодні (26 травня, - ред.) точились доволі жорсткі бої за оборону міста. У нас є гаряча точка — це готель "Мир", у який зайшла російська ДРГ. Протягом дня (26 травня, - ред.) її намагалися звідти вибити. Там запекла ситуація, але ми встояли», — сказав Стрюк.

Також продовжуються обстріли на трасі Бахмут - Лисичанськ. За словами очільника міста, рухатися трасою можливо, але небезпечно.

Попри ворожі обстріли з Сєвєродонецька намагаються евакуювати цивільних. Так, 26 травня вдалося вивезти до Лисичанська 12 людей. Але організувати евакуацію складно через відсутність зв'язку.

Зазначається, що загалом у місті залишаються 12-13 тисяч людей, які ховаються у підвалах житлових будинків.

Наразі, за словами Стрюка, пошкоджено 85-90% житлових будинків міста. 60% будинків потребуватимуть капітального відновлення.

За даними очільника Луганщини Сергія Гайдая, за минулу добу від російських обстрілів у Сєвєродонецьку загинули четверо цивільних. Крім того, ще 11 багатоповерхівок та один приватний будинок пошкоджені.