Окупанти захопили три населені пункти біля Сєвєродонецька

На Луганщині російсько-окупаційні війська захопили селище Тошківка поблизу Сєвєродонецька, а також село Підлісне та селище Мирна Долина. Ворог закріплюється на зайнятих рубежах.

Про захоплення Тошківки повідомив у Telegram-каналі голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, про інші два населені пункти повідомив Генштаб ЗСУ.

«На напрямку Тошківка — Підлісне ворог заволодів населеними пунктами Підлісне та Мирна Долина, закріплюється на зайнятих рубежах. Також має частковий успіх у районі населеного пункту Гірське. Штурм у напрямку Високого українські воїни успішно відбили», — йдеться у повідомленні Генштабу.

Водночас Гайдай поінформував, що понад півтори батальйонно-тактичної групи важкої техніки та значна кількість окупантів кинули в напрямку Тошківки. Там окупанти змогли прорватися і захопити населений пункт.

Коментуючи ситуацію поблизу Лисичанська, очільник ОВА повідомив, що там вдається стримувати ворога, але росіяни почали «дуже потужно» обстрілювати місто. А втім, увійти в Лисичанськ чи відрізати його окупанти не можуть. Також росіяни продовжують спробу оточити українські війська вздовж траси Лисичанськ — Бахмут, успіху в цьому наразі не мають.

Згідно зі зведенням Генштабу, тривають бойові дії у місті Сєвєродонецьк. Ворог здійснює обстріли з танків та артилерії неподалік Сєвєродонецька, Лисичанська, Воронового, Мирної Долини та Гірського. У напрямках Метьолкіне - Воронове та Метьолкіне - Сиротине ЗСУ відбили ворожу спробу розвідки боєм, противник відійшов.