Планується відновлення газопостачання в Мар’янку - ТКГ

Сьогодні, 18 січня, відбулося перше у 2021 році засідання Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Сторони домовилися, зокрема, відновити газопостачання на Донеччину - у Мар'їнку.

Про це повідомила пресслужба української делегації для участі в ТКГ.

«Позитивним результатом відеоконференції стало досягнення принципової домовленості щодо відновлення газопостачання до населеного пункту Мар’янка, яке було досягнуто завдяки активному сприянню голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, модератора робочої групи з питань безпеки Тристоронньої контактної групи посла Яшара Халіта Чевіка», - йдеться у повідомленні.

Також сторони обговорили недопущення порушення режиму припинення вогню. Водночас російська сторона наполягає на «...вдосконаленні координаційного механізму попередження порушень режиму припинення вогню».

Також у ТКГ обговорили потребу провести інфраструктурні та ремонтні роботи на лінії зіткнення на Донбасі. Ці питання планують конкретизувати під час загального засідання ТКГ 21 січня.

«Основні зусилля Української делегації спрямовані на збереження сталого режиму припинення вогню, і створення умов для подальшого переходу до наступних заходів, домовлених під час Паризького саміту: розведення сил та засобів, розмінування ділянок місцевості, тощо», — наголосили в українській делегації.