Росія направила до ОРДЛО чергову групу кадрових військових – розвідка

На тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей прибула чергова група кадрових російських військовослужбовців для посилення розвідувально-диверсійних та саперних підрозділів.

Про це повідомлили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

"Командування ЗС Російської Федерації продовжує направляти кадрових російських офіцерів та військовослужбовців контрактної служби окремих військово-облікових спеціальностей для виконання завдань у складі з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських корпусів оперативного угруповання окупаційних військ. Цього тижня на тимчасово окуповану територію в Донецькій та Луганській областях прибула чергова група кадрових російських військовослужбовців для посилення розвідувально-диверсійних та саперних підрозділів", -йдеться в повідомленні.

За даними розвідки, активізація розвідувально-диверсійних груп противника та мінування місцевості призводять до втрат серед особового складу окупантів.

Проте, як підкреслили у ГУР МО, такі випадки російський пропагандистський апарат намагається приховати і використати інформацію про факти загибелі особового складу на власних мінно-вибухових загородженнях для дискредитації Об’єднаних сил.