Україна в ОБСЄ навела факти підтримки Росією терористів на Донбасі

Україна на антитерористичної конференції ОБСЄ у Відні навела факти поставок Росією на окупований Донбас боєприпасів, зброї та бойовиків через підконтрольну їй ділянку кордону. Про це на конференції повідомив глава української делегації заступник начальника штабу Антитерористичного центру при СБУ Роман Федоров, передає пресслужба МЗС.

У своєму виступі Федоров озвучив підтверджені факти надходження боєприпасів, зброї та бойовиків з Російської Федерації на окуповані території України через підконтрольну Росії частину українського державного кордону. 

Відзначається, що учасники конференції засудили політику РФ, спрямовану на підтримку, фінансування та координацію діяльності терористичних формувань на тимчасово окупованих територіях України.

Крім того Федоров привернув увагу до національних зусиль з удосконалення функціонування загальнодержавної системи боротьби з тероризмом, принципів системи запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків, а також запропонував модель міждержавного співробітництва, спрямовану на запобігання тероризму.

Також участь у конференції брали представники Міністерства закордонних справ України, Антитерористичного Центру при Службі безпеки України та Постійного представництва України при міжнародних організаціях у Відні.