Сьогодні в Україні відзначають День миротворців

Сьогодні, 15 липня, в Україні відзначають День миротворців. Відповідне привітання опублікував міністр оборони Степан Полторак в Facebook.

"Це свято – належна шана самопожертві і самовідданості миротворців, які несуть службу по всьому світу. Вони завжди в епіцентрі подій та приходять на допомогу тим, хто її потребує. Світ вдячний вам за відвагу, терпіння, стійкість, мужність і героїзм, проявлені у боротьбі за мир. Бажаю українським миротворцям та їхнім родинам здоров'я, щастя, добра та миру! Низько схиляємо голови перед загиблими миротворцями, які віддали свої життя за мир і спокій у всьому світі!" - зазначив Полторак.

Верховна Рада України, 21 травня 2013 року, одноголосно прийняла Постанову №  292-VII «Про встановлення Дня українських миротворців». 

Постановою визначено 15 липня Днем українських миротворців з подальшим відзначенням його на державному рівні, з метою вшанування мужності і звитяги, зразкового виконання службових обов'язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій та забезпечення збереження пам'яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов'язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу.