Сьогодні в Україні відзначають День Повітряних сил ЗСУ

В Україні сьогодні, 4 серпня, відзначають День Повітряних сил Збройних сил України. Відповідний указ був підписаний в 2007 році.

Президент України Володимир Зеленський привітав із професійним святом захисників українського неба, повідомляє пресслужба глави держави.

"Вдячний усьому особовому складу Повітряних Сил за наполегливу, самовіддану службу, мужність та рішучість, виявлену під час виконання покладених завдань. Упевнений, що завдяки високій професійній майстерності та відповідальності військовослужбовців цього потужного виду Збройних Сил небо над Україною завжди буде мирним, а наш народ – надійно захищеним", – зазначив Зеленський.

Воїнів, ветеранів та всіх тих, хто пов’язує своє життя з Повітряними силами ЗСУ, також привітав командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський, повідомляє пресцентр штабу ООС.

За його словами, цей день є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь мужніх людей, які належать до еліти ЗСУ. Також Сирський наголосив, що майстерність українських пілотів відома та визнана далеко за межами країни.

"Зразкове виконання транспортних перевезень, завдань миротворчого характеру та демонстрація льотного вишколу під час представлення України на міжнародних виставках авіаційної техніки – далеко не повний перелік звитяг наших військових льотчиків, які заслужили повагу багатьох країн світу. Цього святкового дня прийміть найщиріші вітання та слова вдячності за відвагу і сумлінну службу", – йдеться в привітанні.