"Укрзалізниця" тепер перевірятиме усіх працівників алкотестером

"Укрзалізниця" буде перевіряти алкотестером своїх співробітників в робочий час. Про це розповів керівник регіональної філії "Південно-Західна залізниця Роман Веприцький". Про це повідомляє "Сегодня".

Дані заходи проводяться в рамках кампанії зі встановлення жорсткішого контролю за дотриманням трудової дисципліни на підприємстві та нульової толерантності до вживання алкоголю в робочий час.

Вепріцкій повідомив, що "Укрзалізниця" буде перевіряти співробітників алкотестерами перед початком і протягом робочого дня. Пристрої вже встановили на прохідних в головному офісі регіональної філії "Південно-Західна залізниця", а також озброїли ними інспекторів, які стежать за дотриманням трудової дисципліни.

П'яних будуть відстороняти від роботи відразу ж. У Південно-Західної залізниці пояснили, що посиленням контролю за трудовою дисципліною планують максимально підвищити безпеку залізничних перевезень і скоротити статистику смертності серед співробітників УЗ і населення.

За інформацією начальника служби охорони праці регіональної філії "Південно-Західна залізниця" Алли Лазько, за перше півріччя 2019 року на території регіонального філіалу "Південно-Західна залізниця" сталося чотири нещасних випадки, три з яких - з летальним результатом. Результати експертизи показали наявність великої відсотка алкоголю в крові потерпілих.