Збірна України перемогла Ісландію та вийшла на Євро-2024 з футболу

Українська збірна з футболу обіграла Ісландію з рахунком 2:1 у плей-оф відбору чемпіонату Європи 2024 року, отримавши путівку до фінального турніру.

Про це йдеться у текстовій трансляції Української асоціації футболу.

Матч відбувся 26 березня на польському стадіоні «Тарчинський Арена Вроцлав».

Рахунок на 30-й хвилині відкрила Ісландія. Альберт Гудмундссон «розхитав» кількох українських захисників і пробив із 20-ти метрів у ворота збірної України.

Через дев’ять хвилин Роман Яремчук забив гол Ісландії, проте арбітр скасував його, визначивши, що це був офсайд.

У другому таймі «синьо-жовті» створили небезпечний момент: Ілля Забарний ударом головою пробив вище воріт суперника. Проте рахунок на 54-й хвилині зрівняв Віктор Циганков. Він пробив у кут ісландських воріт.

Українці продовжили атакувати всіма силами. На 84-й хвилині, після того, як Циганков «розігнав атаку» правим флангом, відбулася передача в центр на Георгія Судакова, і той пропустив на Михайла Мудрика, який влучно пробив у дальній нижній кут воріт супротивника.

Обігравши Ісландію, Україна стала учасницею чемпіонату Європи-2024 з футболу.

На Євро-2024 команда зіграє у групі E. Суперники - Бельгія, Румунія та Словаччина.

Нагадаємо, Євро-2024 пройде із 14 червня до 14 липня 2024 року в Німеччині. Це буде 17-й чемпіонат Європи з футболу.