Глава Національної служби здоров’я подав у відставку

Очільник Національної служби здоров’я України Олег Петренко написав заяву про звільнення. Про це повідомила пресслужба НСЗУ.

"Сьогодні Олег Петренко написав заяву про звільнення з посади голови Національної служби здоров'я України", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, сам Петренко уточнив, що хоче піти з посади за власним бажанням.

«Сподіваюсь, найближчим часом Уряд її підтримає. Причина — у нас дуже різні фундаментальні цінності з командою, що зараз працює над трансформацією системи охорони здоров’я. І це заважає працювати і мені, і їм», — повідомив Петренко.

Очільник НСЗУ пояснив, що рішенням піти з посади він хоче дати новій команді працювати не так, як робив він.

«Відсутність однакового розуміння мети, складності процесів, спільної відповідальності та постійний пошук простих рішень у складних питаннях не допомагає знаходити спільну мову і постійно стає каменем спотикання», — пояснив Петренко.

Глава НСЗУ упевнений, що трансформацію системи охорони здоров’я не зупинити, бо «зміни проросли на місцях».

«Чим би я хотів, щоб була НСЗУ зараз? У мене відповідь одна — НСЗУ повинна стати єдиним національним стратегічним закупівельником медичних послуг та лікарських засобів за програмою медичних гарантій, з однаковими для усіх правилами та прозорим розподілом коштів», — додав Петренко.