Фонд держмайна підписав угоду з польською нафтогазовою компанією щодо доступу до інформації про об’єкти приватизації в Україні

Україна та Польща підписали договір щодо розширення доступу до об’єктів приватизації в нашій країні.

Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Підписання угоди відбувалося в присутності президента України Володимира Зеленського та президента Республіки Польща Анджея Дуди.

"Голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко та голова державної компанії Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. (PGNiG) Єжи Квєцінський підписали Договір щодо нерозголошення потенційним покупцем конфіденційної інформації про об’єкти приватизації між Фондом державного майна України та польською державною нафтогазовою компанією Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, документ дасть змогу компанії PGNiG на умовах конфіденційності отримати широкий доступ до інформації про об’єкти приватизації, щоб із повнотою знань про активи включитися в боротьбу за них.

Початок співпраці ФДМУ з PGNiG має дати сигнал інвесторам інших країн, що Україна відкрита до інвестицій, підкреслили в Офісі президента.