Інвесторам, які вкладуть в Україні понад 100 млн доларів, нададуть персонального менеджера — Зеленський

За словами президента України Володимира Зеленського держава укладатиме додаткові договори з тими інвесторами, які вкладуть в Україні понад 100 мільйонів доларів. Відповідно до цієї угоди за кожним таким інвестором закріплять персонального радника. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський під час свого вступу на 50-ому Всесвітньому економічному форумі у Давосі, повідомляє пресслужба глави держави.

«Ми зараз підготували нову програму, яка називатиметься Investment nanny. Про що це говорить? Кожному інвестору, великій компанії, яка приведе в Україну 100 мільйонів доларів і більше, ми забезпечимо окремий контракт з державою. Саме держава вас захищатиме. У вас буде менеджер – investment nanny, який розмовляє п’ятьма мовами, і 24/7 цей менеджер буде з вами працювати», — повідомив Зеленський.

Зеленський закликав іноземних інвесторів інвестувати в Україну доти, доки тут «дешевше, аніж у Європі». Зокрема, за словами українського президента, держава вже готова виставити на продаж 500 компаній.

Також українська влада запропонувала тим, хто готовий долучитися до великої приватизації в Україні, надавати податкові канікули. 

«Всім інвеcторам, які готові включитися у велику приватизацію на суму 10 млн доларів і більше, ми даємо податкові канікули – ви не будете сплачувати 5 років податок на прибуток», – розповів Зеленський.