Коломойський та Боголюбов заплатили ПриватБанку 10 млн фунтів стерлінгів

Колишні власники ПриватБанку олігархи Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов виплатили 10 мільйонів фунтів стерлінгів судових витрат за рішенням Апеляційного суду Англії та Уельсу. Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

Загалом Апеляційний суд зобовязав Коломойського, Боголюбова та низку офшорних компаній, які належать олігархам, виплатити близько 10,9 мільйонів фунтів стерлінгів судових витрат ПриватБанку за суди у Високому суді Англії та Уельсу, а також за розгляд апеляції в Апеляційному суді. У банку повідомляють, що олігархи свій борг виплатили, в той час як офшорні компанії — ні.

«В той час як пан Коломойський та пан Боголюбов вчасно сплатили свою частину зобов’язання, шість корпоративних відповідачів — англійські компанії та компанії, зареєстровані на Британських Віргінських Островах, які, як заявлено Банком, є підставними та підконтрольні пану Коломойському та пану Боголюбову, — сплатили лише частину зобов’язання до встановленої кінцевої дати, та повинні будуть сплатити тепер додаткові проценти на несплачений залишок», — повідомляють у ПриватБанку.