Паперова звітність від чиновників обладміністрацій зникне через 3 тижні — Дубілет

У Кабінеті міністрів підрахували, що 3 тисячі (70%) поданих звітів державними службовцями «не потрібні, і їх ніхто не відкриває», а близько 10% звітів не потрібні були навіть офіційно. Про це повідомив міністр Кабміну Дмитро Дубілет у Telegram-каналі.

Він розповів, що його команда провела аналіз, які звіти готують для уряду обласні державні адміністрації та Київська міська державна адміністрація на постійній основі. Під час перевірки виявили «багато неефективного».

«Всього їх виявилося 4185 звітів. Раз на місяць або на квартал тисячі держслужбовців по всій країні готують ці нескінченні документи… Досліджували, хто користується або хоча б відкриває ці звіти. Виявилося, що майже 3 тисячі (70%) цих звітів не потрібні», — уточнив Дубілет.

Він наголосив, що підготовка звітності займає купу часу, але майже завжди «просто накопичуються на запилених шафах без всякого сенсу».

Також очільник Кабміну повідомив, що близько 10% звітів не потрібні були навіть офіційно.

«Свого часу їх скасовували, але ніби забували повідомити про це регіони. Зараз разом з міністерствами та іншими органами влади скасовуємо всю цю безглузду роботу. Частину вже скасували, ще частину скасуємо протягом 2-3 тижнів максимум», — наголосив Дублет.