Україна та МВФ домовились про нову програму співпраці

Україна та Міжнародний валютний фонд домовились про нову програму співпраці на 4 млрд SDR (5,52 млрд дол) на 3 роки. Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Повідомляється, що президент України Володимир Зеленський поспілкувався телефоном з директоркою-розпорядницею МВФ Крісталіною Георгієвою.

«Нова програма співпраці з Міжнародним валютним фондом має на меті пришвидшити економічне зростання, активно викорінювати корупцію та підвищити добробут кожного українця», — зазначив Зеленський.

Домовленість із Україною підтвердили й у представництві Міжнародного валютного фонду.

Так, у своїй заяві за результатами телефонного дзвінка із Зеленським виконавча директорка МВФ Кристаліна Георгієва підтвердила, що «співробітники Фонду досягли домовленості з владою (України — ред.) щодо заходів, які б підтримали нову трирічну угоду вартістю 4 мільярди спеціальних прав запозичення (SDR) в межах механізму розширеного кредитування МВФ».

Георгієва також додала, що план ще має схвалити керівництво й виконавча рада Фонду, а ефективність його впровадження залежатиме від виконання певного «попереднього плану дій».