Україна й Туреччина обговорюють можливість запровадження зони вільної торгівлі

Україна й Туреччина опрацьовують можливість підписання угоди про вільну торгівлю задля розширення торговельно-економічної та інвестиційної співпраці. Про це президент Володимир Зеленський повідомив під час зустрічі з представниками ЗМІ за результатами переговорів з президентом Турецької Республіки Реджепом Таїпом Ердоганом, повідомляє пресслужба глави держави.

«Ми домовилися про подальше розширення торговельно-економічної та інвестиційної співпраці. Обсяги нашої двосторонньої торгівлі у 2018 році склали понад 4 мільярди доларів США. І я впевнений, що це далеко не межа нашого потенціалу», – сказав Зеленський.

На переконання президента, його розкриттю сприятиме реалізація спільних проєктів та лібералізація двосторонньої торгівлі.

«Сприятиме цьому й укладення угоди про вільну торгівлю. Сподіваюся, що наші сторони якомога швидше зможуть досягти компромісу в цьому питанні та підготувати всі необхідні документи», – зазначив Зеленський.

На думку Реджепа Таїпа Ердогана, товарообіг між Україною і Туреччиною може сягнути 10 млрд доларів на рік.

«Ми домовилися з паном Зеленським пришвидшити діяльність, спрямовану на інвестиції в інфраструктуру та будівництво. Я думаю, що найближчим часом ми зробимо всі необхідні кроки, щоб усі ці плани втілилися», – додав президент Туреччини.