В уряді повідомили, як відшкодовуватимуть відсотки за кредитами на купівлю землі

У Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України повідомили, що держава відшкодовуватиме відсотки за кредитами на купівлю землі сільськогосподарського призначення, однак існуватимуть певні обмеження. Про це розповів у Facebook міністр розвитку економіки Тимофій Милованов.

Зокрема, за його словами, розмір кредиту, за яким держава погодиться погасити частину відсотків, має складати до 5 мільйонів гривень. У разі, якщо позичальник вже бере участь у програмі дешевих кредитів під 5-7-9% річних, то відшкодування за сільськогосподарським кредитом не надаватимуть.

Для позичальників, які братимуть кредит на розвиток тваринництва держава погодиться відшкодувати частину відсотків за кредитами до 15 мільйонів гривень.

«Для нас важливо підтримати українських аграріїв, надати необхідні ресурси для розвитку їх бізнесу. Ми прагнемо зробити так, щоб фермер міг створити нові робочі місця, на яких би працювали українці та отримували за це гідну зарплатню», — зазначив Милованов.

Загалом на програми здешевлення кредитів аграріям в уряді передбачили 1,2 мільярда гривень на весь 2020 рік, на програми підтримки аграріїв загалом планують витратити 4,2 мільярда гривень.