Зеленський збирається призначити главою КМДА "свою людину", - Кличко

Президент України Володимир Зеленський поінформував про намір «призначити свою людину» на крісло Київської міської державної адміністрації. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив мер Києва Віталій Кличко після розмови з главою держави, яка відбулась вчора, 10 липня.

«Вчора ввечері в мене відбулася зустріч із президентом Зеленським. Говорили спокійно. Президент підтвердив чутки, що ходять давно. Про розділення повноважень в управлінні столицею. Голова КМДА – його вертикаль і він збирається туди призначити "свою людину". Спасибі, що пообіцяв попередити, що не з преси я дізнаюся, коли саме це станеться», – сказав Віталій Кличко.

Він заявив, що вважає позбавлення обраного мера виконавчих повноважень «поверненням методів Януковича і позбавленням Києва самоврядування».

«Коли мер виконує декоративну функцію, а містом управляє призначена згори людина, яку кияни не обирають і яка, відповідно, перед громадою не має жодних зобов’язань. Такого немає в жодній європейській столиці, в жодному місті. І, я переконаний, і озвучив це: якщо так потрібно мати в столиці «свого» мера, нехай відбудуться дострокові вибори і нехай кияни оберуть того, кому довіряють», - підкреслив Кличко.