Google змінила правила входу в обліковий запис для всіх користувачів

Компанія Google додала в один зі своїх веб-сервісів нову функцію, яка дозволяє зайти до нього за відбитком пальця, не вводячи паролів. Про це йдеться в блозі Google.

Замість введення паролів користувач може використати методи блокування, що доступні на смартфонах з Android — сканування відбитку пальця чи графічний ключ.

Спочатку користувач повинен зареєструвати відбиток пальця на своєму пристрої. Потім увійти до Google Chrome і на сторінку passwords.google.com.ua. Під час входу браузер запитає в операційної системи телефону підтвердження відбитку пальця чи графічного ключа.

У компанії зазначили, що відбиток пальця не буде надсилатися на сервери Google. Він зберігатиметься на пристрої. Сервери Google отримуватимуть лише підтвердження того, що відбиток правильний.  

Нововведення є майже у всіх сервісах Google, а для використання такої можливості необхідно мати смартфон Pixel і телефон з операційною системою Android 7.0 Nougat або будь-якою більш новою операційною системою. Також компанія планує додати цю функцію в інші сервіси.Також компанія планує додати цю функцію в інші сервіси.