«Sea Breeze-2019» під «контролем» флоту та винищувачів Росії – ВІДЕО

В Одесі тривають українсько-американські навчання серії «Sea Breeze».  Головною перевагою є його масштабність та унікальний формат, адже військовослужбовці національного флоту спільно з партнерами виконують завдання за стандартами НАТО на морі, суходолі, у повітрі та під водою.

За кількістю країн-учасниць і залучених сил «Sea Breeze-2019» не поступатиметься минулорічним маневрам. Але якщо у минулі роки пріоритетів серед компонентів навчання не було, то цього року перевага надається морській компоненті, активна фаза якої вже кілька днів триває у північно-західній частині Чорного моря.

Під час навчань у водах Чорного моря були зафіксовані представники Чорноморського флоту Росії, які спостерігали за відпрацюванням маневрів військовими НАТО разом з українськими моряками.

"Ми засікли декілька підрозділів Російської Федерації, що працюють в тій самій ділянці, лише на півдні та заході від нас, а також російську схованку на південь від нас", - повідомив Тайсон Янг, командир USS Corney, капітан 2 рангу.