13 «слуг народу»: хто переміг на округах у Києві?

На всіх 13 мажоритарних округах Києва наразі перемагають кандидати від «Слуги народу». Багато де в столиці вже обробили 100% бюлетенів, на решті дільниць — від 70 до 90 відсотків, тому всі київські кандидати від президентської партії вже майже напевно стануть депутатами. Хто вони такі — розповідає Громадське.

На 211-му окрузі перемагає безробітний Олександр Юрченко. Він на 11 відсотків випереджає Віктора Прокопіва, який балотується від «Європейської солідарності» Петра Порошенка.

На 212-й окрузі досить впевнено виграв Максим Перебийніс — завідувач відділення медичного центру «Борис», який майже на 20 відсотків випередив Андрія Задерейка, представника ЄС. На цьому окрузі вже оброблено 100 відсотків бюлетенів.

На 213-му також впевнено переміг хірург-стоматолог Артем Дубнов. На другому місці — представниця «Європейської солідарності» Ганна Старостенко. Також майже поруч — депутат минулої Ради Борислав Береза, який балотувався як самовисуванець.

На 214-му окрузі ведучій телеканалу «1+1» Сергій Швець із різницею в 10 відсотків перемагає ще одного кандидата від партії Порошенка — Олеся Маляревича. 

На 215-й окрузі наразі виграє активіст Богдан Яременко — голова правління благодійного фонду «Майдан закордонних справ». Але, на відміну від попередніх округів, тут представник «Слуги народу» випереджає не кандидата від «Європейської солідарності», а Андрія Іллєнка, висуванця від «Свободи».

Із різницею більш ніж в 20% на 216-му окрузі професорка Національного університету біоресурсів і природокористування Леся Забуранна перемагає самовисуванця Віталія Павлика. Тут оброблено вже майже 100 відсотків голосів.

217-й округ виграла працівниця Міністерства оборони Мар’яна Безугла. Конкуренцію на цьому окрузі їй склала Людмила Костенко від ЄС, яка і посіла друге місце.

Депутатом від 218-го округу, де теж вже обробили 100 відсотків голосів, стане підприємець Дмитро Гурін. Він на 20% випередив самовисуванку Вікторію Муху.

Одне за найцікавіших протистоянь трапилось на 219-му окрузі. Тут представник «Слуги народу», ресторатор Микола Тищенко лише на 7 відсотків випередив досвідченого Олександра Третьякова, нардепа чотирьох скликань Верховної Ради. Тут лишилось обробити менш ніж 2 відсотки бюлетенів, тому шансів у Третьякова наздогнати Тищенка немає. 

Натомість на 220-му окрузі працівниця Міністерства регіонального розвитку Ганна Бондар не мала проблем ані з Олексієм Окопним з «Європейської солідарності», ані з самовисуванцем та депутатом попередньої Ради Сергієм Лещенком.

На 221-му окрузі кандидат від «Голосу» Леонід Ємець нав’язав, мабуть, найважчу боротьбу «Слузі народу» серед усіх київських округів. Але голова правління громадської організації «Діджітал освіта» Анна Пуртова все ж перемагає, хоч із невеликим відривом у 6%. Тут оброблено майже 96% бюлетенів.

З найбільшим відривом — у 25 відсотків — на 222-му окрузі переміг свого суперника керівник гумористичної студії «Мамахохотала» Роман Грищук. Другим тут став самовисуванець Дмитро Андрієвський.

І, нарешті, на 223-му окрузі перемагає членкиня наглядової ради металургійного заводу «Дунаферр» Людмила Буймістер. Друге місце, із відставанням у 8 відсотків, тут посів Юрій Левченко зі «Свободи».