Депутати звернулись до СБУ через заяву радника ОП Арестовича щодо обстрілу по Дніпру
Народні депутати збирають у Верховній Раді підписи з вимогою звільнити радника Офісу президента Олексія Арестовича після його заяви про ракетний удар у Дніпрі.
Про це повідомив у Facebook народний депутат від «ЄС» Олексій Гончаренко.
За даними «Детектор медіа», депутати закликають главу Офісу президента Андрія Єрмака зробити офіційну заяву, яка б однозначно відмежувала ОП від «приватних експертиз» Арестовича на військову тематику.
Окрім того, до голови Служби безпеки України Василя Малюка скерували депутатське звернення щодо заяви Арестовича. Депутати вказують, що його дії «за всіма ознаками відповідають діянню "державна зрада"».
Так, СБУ закликають надати оцінку діям Арестовича «на предмет його співпраці з представниками країни-агресора, умисного створення загроз державній безпеці України в інформаційній сфері з корисливих мотивів» та вжити відповідних заходів.
Нагадаємо, 14 січня в інтерв’ю з Марком Фейгіним Арестович сказав, що смертельні руйнування 9-поверхового будинку у Дніпрі під час ракетної атаки російських окупантів сталися через нібито збиття ворожої ракети силами ППО України.
«Її збили, вона (російська ракета, - ред.) впала на під'їзд. Вона підірвалася, коли впала. Крім того, там проблема з їдким димом. Це вірна ознака Х-22, тому що вона заправляється вкрай токсичним паливом. Можна припустити, що токсичне паливо стало додатковим елементом ураження», — сказав Арестович.
У Командуванні Повітряних сил ЗСУ заявили, що в багатоповерхівку у Дніпрі влучила одна з ракет Х-22, запущена з району Курської області, а в ЗСУ немає вогневих засобів, здатних збивати такий тип ракет.