Думки німецьких політиків у питанні санкцій проти Росії розійшлися

Німецькі політики висловили протилежно різні думки з приводу санкцій проти Росії., повідомляє Укрінформ.

Таблоїд Bild наводить коментар голови Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Аннегрет Крамп-Карренбауер.

«Економічні санкції — це реакція на протиправну поведінку російського уряду в Криму і на сході України. Поки поведінка Росії залишається незмінною, для змін в економічному співробітництві немає місця», - заявила лідер ХДС.

Реакція Крамп-Карренбауер, а також низки інших представників ХДС викликана зробленою напередодні заявою їх однопартійця, голови уряду землі Саксонія Міхаеля Кречмера, який на економічному форумі в Санкт-Петербурзі під час зустрічі з президентом Росії Путіним наполягав на необхідності скасування санкцій. За його словами, такі заходи є серйозною проблемою для саксонської і в цілому східнонімецької економіки.

Прем'єр-міністр землі Мекленбург-Передня Померанія Мануела Швезіг (Соціал-демократична партія Німеччини) також виступили за «новий старт у німецько-російських відносинах».

У Санкт-Петербурзі відбулася зустріч міністра економіки ФРН Петера Альтмаєра (також є членом ХДС) з російським колегою Максимом Орєшкіним, за підсумками якої було підписано меморандум про наміри з метою ефективного партнерства, суть якого німецькі ЗМІ описують так: німецькі технології мають допомогти в майбутньому російській економіці залишатися на плаву.

Всі троє представників німецької влади також висловилися на підтримку проекту газопроводу Nord Stream 2.