Фоменко призначили тимчасовою очільницею Мінкультури

Виконувачкою обов'язків міністра культури, молоді та спорту стала заступниця цього відомства Світлана Фоменко. Про це йдеться на сайті уряду.

На сайті Мінкультури оприлюднили повний склад нового керівництва.

«В.о. міністра, відповідно до розподілу обов'язків між міністром та заступниками, — Світлана Фоменко», — вказано на сайті відомства.

Також зазначено, що перший заступник міністра — Анатолій Максимчук, заступники міністра — Ірина Подоляк, Володимир Шумілін та Олексій Сівірін. Державний секретар — Артем Біденко.

Зазначається, що Світлана Фоменко з 2004 по 2006 роки була радницею гендиректора Генеральної дирекції Київської міської ради з обслуговування іноземних представників.

З 2013 року — начальниця управління міжнародного співробітництва Міністерства культури. З серпня по грудень 2014 року Фоменко була заступницею міністра культури з питань європейської інтеграції. У квітні 2016 року обійняла посаду першої заступниці міністра культури.

Після формування уряду під керівництвом прем’єр-міністра Олексія Гончарука Світлану Фоменко призначили заступницею глави Мінкультури.