Генеральна прокуратура України викликала Портнова на допит

Генеральна прокуратура України викликає Андрія Портнова, ексзаступника голови Адміністрації президента Віктора Януковича, на допит у справі про розстріли під час подій Євромайдану. Відповідна повістка з'явилася на сайті відомства.

Допит має відбутися 19 липня. Портнов у цьому кримінальному провадженні має статус свідка.

Справа відкрита «за фактами злочинного перешкоджання проведенню зборів та мітингів у період листопада 2013 року - лютого 2014 року на Майдані незалежності в Києві, перевищення службових повноважень працівниками правоохоронних органів при застосуванні фізичної сили та спеціальних засобів до громадян, які реалізовували своє конституційне право на мирні зібрання та мітинги на вулицях центральної частини Києва, що спричинило тяжкі наслідки, організації умисних убивств протестувальників та інших фактів злочинної протидії протестним акціям за ознаками кримінальних правопорушень, передбаченними статтями КК України».

Як зазначалось раніше, на допит в якості свідка до ГПУ викликан народний депутат Михайло Добкін. Йому треба з'явитися до управління спеціальних розслідувань 25 липня.