Глава ОП заявив, що не давав ексочільнику розвідки Бурбі жодних вказівок щодо «вагнерівців»

Глава Офісу президента Андрій Єрмак переконує, що не давав колишньому начальнику Головного управління розвідки Міноборони Василю Бурбі жодних вказівок щодо спецоперації із затримання російських найманців приватної військової компанії «Вагнера».

Про це він сказав в інтерв’ю «РБК Україна».

«Що стосується "вагнерівців". Я, звичайно, не давав Бурбі жодних команд. Нам дорікають, що ми спочатку заперечували операцію, а потім визнали її. Я хочу пояснити це. Підкреслю: жодної санкціонованої операції, про яку говорить пан Бурба, не було. Немає жодної суперечності між тим, що ми говорили раніше, і що говоримо зараз. Я не відмовляюся від своїх слів», — наголосив Єрмак.

Глава ОП зазначив, що Зеленський також не віддавав жодних наказів на проведення спецоперації.

«Дивіться, є така операція, як документування бойовиків, і це прекрасна операція, блискуче проведена нашою розвідкою. Так от, документування та розслідування злочинів тривало довгий час і триває донині», — пояснив він.

Крім того, Єрмак нагадав заяву Зеленського про те, що спецоперація щодо «вагнерівців» «була операцією не наших спецслужб, і багато деталей є тому підтвердженням».

Він додав, що крапки над "і" з усіх питань у цій справі мають розставити правоохоронні органи.

Нагадаємо, ексочільник розвідки Василь Бурба нещодавно заявив, що Андрій Єрмак від імені глави держави Володимира Зеленського дав вказівку перенести спецоперацію щодо «вагнерівців».