Мене не цікавить думка "п'ятої колони" Кремля, - Порошенко у Раді жорстко відповів Шуфричу

Вчора, 29 серпня, на засіданні Ради п’ятий президент України Петро Порошенко заявив, що голослівні бездоказові звинувачення, які поширюються через позиції фейкових новин російських телеканалів, не мають повторювалися в залі Верховної Ради, передає Прямий.

Про це він наголосив відповідаючи на голослівні звинувачення від нардепа від СН Максима Бужанського та представника ОПЗЖ Нестора Шуфрича.

"Шановний пане президенте, шановний пане голово, шановні колеги! Я хочу привітати всіх з новою Верховною Радою дев’ятого скликання. Ми говорили про відвертість, чесність, чесні дискусії. Я би хотів, щоб такі голослівні бездоказові звинувачення, які останнім часом часто співалися через позиції фейкових новин російських телеканалів, бездоказово не повторювалися в цьому залі. Я хочу чисто наголосити, що у нас всі правоохоронні органи мають всі підстави для проведення неупередженого розслідування. По Конституції України, людина не може бути звинувачена, інакше як за рішенням суду. І от я прошу з самого початку, щоб ми прибрали цю ганебну традицію. Я сподіваюсь, буде обраний генеральний прокурор. В нього, до речі, немає слідства, я так розумію, але є правоохоронні органи і неупереджене якісне розслідування. Рівність усіх перед законом і верховенство права є ознакою європейської та євроатлантичної інтеграції. І оскільки ми всі декларуємо, що наша мета – саме такий напрямок розвитку країни, – я би дуже просив, щоб у нашому парламенті панувала саме така атмосфера", - сказав Порошенко.

"Я ще раз наголошую, що на сьогоднішній день ми не маємо перетворювати Верховну Раду в майданчик перепалок і "тролів". Мене не цікавить думка пана Шуфрича, кого він і про що буде питати, як представника "окупаційної платформи". Мене не цікавить думка "п’ятої колони" Кремля в цій залі. Їх не мало тут бути. Але в перший раз я зреагував на представництво "Слуги народу". І я дуже розраховую на те, щоб проукраїнські сили будували Українську державу і вели країну в Європейський Союз та НАТО. Я думаю, що цей рух нас точно об’єднає", - наголосив він.