Партія "УДАР" піде на вибори тільки по мажоритарних округах

Лідер партії УДАР та мер Києва Віталій Кличко заявив, що його політсила не висуватиме кандидатів на позачергові вибори до Верховної ради за партійним списком. Про це повідомляє повідомляє РБК-Україна.

За словами Кличка, під час з'їзду партія УДАР вирішила, що не висуватиме кандидатів за списком, а йтиме на парламентські вибори лише по мажоритарних виборчих округах.

"Партія УДАР на дострокових парламентських виборах висуне кандидатів тільки в мажоритарних виборчих округах. За списком політична сила кандидатів не висуватиме. Таке рішення ухвалив з’їзд партії", - написав лідер партії.

Крім того, Кличко додав, що на дострокові парламентські вибори не йтиме і залишається мером столиці.

"Я ж, як і заявляв раніше, залишаюся працювати в Києві. В мене, як у мера столиці, ще багато зобов’язань перед киянами, які я повинен реалізувати", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше Віталій Кличко заявив, що партія "УДАР" візьме участь у позачергових виборах у Верховну раду. Також у своєму відеозверненні мер Києва запропонував Михайлу Саакашвілі, який 29 травня повернувся в Україну, очолити партію УДАР на виборах до Верховної ради України.

Пізніше, Саакашвілі відмовився від пропозиції Кличка очолити "УДАР" для участі у парламентських виборах та заявив, що партія "Рух нових сил" самостійно братиме участь у виборах в Раду.