"Порішали і порішали": Зеленський запропонував в.о. голови ОДА написати заяву на звільнення - ВІДЕО

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Миколаєва запропонував виконуючому обов’язки голови Миколаївської ОДА В'ячеславу Боню написати заяву на звільнення. Про це глава держави заявив під час ознайомлення з інфраструктурою та умовами функціонування Миколаївського міжнародного аеропорту, передає пресслужба Офісу президента.

«Ви робите такий вираз обличчя, ніби ви ні при чому й прийшли перший раз. Чому ви до людей ставитесь як до скотів? Усі кажуть, що Миколаїв є бандитським містом. Це нормально? Чиновники поводяться як бандити», – звернувся до присутніх миколаївських чиновників Зеленський.

У відповідь на це В'ячеслав Боня повідомив журналістам, що не планував працювати на Зеленського. І президент відразу ж відреагував і запропонував в.о. голови Миколаївської ОДА Боню написати заяву про звільнення.

«А навіщо ви працюєте? Так напишіть заяву! Все, "порішали". Так тут в Миколаєві? "Порішали і порішали"», - заявив Зеленський.

Бонь запевнив, що звільниться вже сьогодні, а Зеленський повідомив, що нині шукають кандидатуру на посаду голови Миколаївської ОДА і закликав активістів долучитися до цього процесу.