Порошенко не прийшов на допит в ДБР, його викличуть повторно, - Труба

Експрезидент України Петро Порошенко 17 липня не прийшов на допит до Державного бюро розслідувань, повідомив на брифінгу у Києві голова ДБР Роман Труба.

"Сьогодні для допиту був викликаний експрезидент Петро Порошенко. Він був викликаний як свідок у кримінальному провадженні за фактом вчинення угоди і можливого ухилення від сплати податків та легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, від продажу заводу "Кузня на Рибальському". Петро Порошенко сьогодні на допит не з'явився", - заявив Труба.

Також голова ДБР додав, що в рамках розслідування вже допитали деяких свідків. І вважає, сам Порошенко повинен бути зацікавленний в об'єктивному розслідуванні.

Труба уточнив, що Порошенка викличуть вдруге, орієнтовно після 21 липня.

"В зв'язку з тим, що він сьогодні не з'явився на допит, він буде повторно викликаний для проведення слідчих дій. Я розраховую, що він прийде і надасть всі повністю показання, а також матеріали, якими він володіє, щоб слідчі встановили істину у справі", – сказав Труба.

Труба зазначив, що у справі про купівлю-продаж заводу "Кузня на Рибальському" нікому не оголошено підозри, в тому числі і Порошенку.

Нагадаємо, що минулого тижня стало відомо, що Петра Порошенка викликають на допит 17 липня у справі щодо акцій заводу "Кузня на Рибальському".