Резиденція Зеленського в Конча-Заспі обійдеться бюджету у майже 3,5 млн гривень

В Офісі президента України розповіли, у скільки грошей обходиться функціонування державної дачі у Конча-Заспі, куди переїхав президент України Володимир Зеленський. У 2020 році на неї витратять майже 3 мільйони 430 тисяч гривень. Про це в ОП повідомили у відповіді на запит народного депутата від «Європейської солідарності» Володимира Ар’єва. Він опублікував лист-відповідь у Facebook.

Там також вказано, що у 2019 році на будинок витратили майже стільки ж — 3 мільйони 402 тисячі гривень.

За даними Державного управління справами, з червня 2019 року до липня 2020 року резиденція президента замовила проведення аварійно-відновлюваних робіт з поточного ремонту на 184 тисячі гривень.

Крім того, будинок відпочинку замовив ремонтні та пусконалагоджувальні роботи системи протипожежної сигналізації на майже 110 тисяч гривень та аварійно-відновлювальні роботи з поточного ремонту приміщень прибудинкових споруд та конструкцій на понад мільйон гривень.

Нагадаємо, 9 липня журналісти програми «Схеми» повідомили, що президент Володимир Зеленський переїхав на державну дачу на території «Конча-Заспи» Державного управління справами біля Києва.