Рябошапка призначив Чумака головним військовим прокурором

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка призначив Віктора Чумака заступником генерального прокурора - головним військовим прокурором. Про це повідомляє пресслужба Генпрокуратури.

"Генеральний прокурор Руслан Рябошапка, керуючись статтею 9 закону України "Про прокуратуру", 11 вересня 2019 року підписав наказ про призначення Віктора Чумака заступником генерального прокурора - головним військовим прокурором", - йдеться у повідомленні.

Як повідомили у відомстві, 10 вересня 2019 року президент України Володимир Зеленський підписав погодження кандидатури Чумака для призначення на зазначену посаду.

Зазначається, Віктор Чумак у 1995 році закінчив Київський університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю "Правознавство". До 1999 року працював у Національній академії державної прикордонної служби. У 2000 році очолив управління правового забезпечення Державного комітету у справах охорони державного кордону України. У 2004-2009 роках працював експертом, директором програм політичного аналізу та безпеки, директором Міжнародного центру перспективних досліджень. Чумак був народним депутатом України 7-го та 8-го скликань. З 2012 року працював на посаді голови Комітету Верховної ради з питань запобігання і протидії корупції, а з 2014 року - заступника голови цього комітету ВР.