Суд випустив колишнього голову СБУ Києва, якого звинуватили у злочинах проти Майдану

Суд відпустив з-під варти ексголову Служби безпеки в Києві і області Олександра Щеголєва, звинуваченого у злочинах проти Майдану. Про це повідомляє Depo.ua.

Шевченківський суд під головуванням судді Євгена Мартинова 26 червня змінив запобіжний захід Щеголєву з утримання під вартою на цілодобовий домашній арешт. Про це також повідомили адвокати в справах Майдану в Фейсбуці.

"Адвокати Щеголєва заявили клопотання про зміну запобіжного заходу до засідання, посилалися в тому числі на вчорашнє рішення Конституційного Суду за поданням Савченко. Велика мотиваційна частина - звідти", - повідомив прокурор у справі Олександр Супрун.

Нагадаємо, Щеголєв був взятий під варту 20 серпня 2015 року. Йому інкримінують діяльність в складі організованої групи, яка діяла з метою розгону активістів Майдану. В обвинувальному акті зазначається, що він керував операцією по розгону 18-19 лютого у 2014 р. в Києві. Там також сказано, що завдяки вказівкам Щеголєва тодішні правоохоронці брали штурмом Будинок профспілок у Києві.