Сивохо закликає прибрати КПВВ в ОРДЛО і виплатити збиток жителям Донбасу

Радник глави РНБО Сергій Сивохо знову опинився в центрі уваги після своїх висловлювань про те, як Україна повинна звільняти окупований Донбас. Для початку потрібно повернути місцеве населення ментально. Таку заяву він зробив у Facebook.

Для цього він запропонував виплачувати пенсії ОРДЛО, компенсувати населенню збитки за втраченим житла, спростити порядок перетину КПВВ і змінити інформаційну політику.

У мережі активно обговорюють заяву Сивохо. Так, блогер Олексій Голобуцький сконцентрував увагу на пропозиції радника глави РНБО називати лінію розмежування «лінією дотику».

«Прекрасний взірець ефективної роботи кремлівських пропагандистів. Одне слово - і кардинально міняється весь зміст, ситуація набуває геть іншого значення. Нівелюються десятки тисяч смертей і поранень, нівелюється шість років війни як такої, нівелюються підвали й катування. Бо тепер це має бути не "розмежування" з ворогом, а "дотик" зі звичайним добрим сусідом, просто трошки з іншою думкою», — підкреслив він у себе на сторінці у Facebook.