У МЗС наголосили, що Саакашвілі не може висловлювати позицію держави

Міністерство закордонних справ України наголосило, що неуповноважені особи не можуть висловлювати позицію держави. Перед цим голова Виконавчого комітету Національної ради реформ Міхеїл Саакашвілі назвав грузинську владу «нелегітимною». Свою позицію МЗС виловило в заяві, опублікованій на офіційному сайті.

У відомстві зазначили, що Україна «високо цінує стратегічне партнерство з Грузією та підтверджує свою готовність розвивати двосторонні відносини у дусі дружби та добросусідства».

«У цьому зв'язку наголошуємо, що українським законодавством чітко визначено перелік посадових осіб і державних органів, які наділені повноваженнями висловлювати офіційну позицію Української держави. Публічні висловлювання не уповноважених осіб не можуть вважатися позицією держави», — йдеться у заяві.

Нагадаємо, представник комітету з оборони й безпеки парламенту Грузії Іраклі Сесіашвілі вимагав від України роз'яснень у зв'язку з останніми заявами Міхеїла Саакашвілі, в яких він називає чинну владу Грузії «нелегітимною».

Напередодні колишній президент Грузії й нинішній голова Виконавчого комітету реформ при президенті України Міхеїл Саакашвілі назвав владу Грузії «нелегітимною»

«Я вважаю, що уряд Грузії повністю нелегітимний. Я ні на мить не визнаю його законність і ні на мить не визнаю законність ситуації, яка зараз склалася у Грузії», — сказав він у своєму відеозверненні.