У "Слузі народу" проведуть курси для народних депутатів

Партія "Слуга народу" в партнерстві з Київською школою економіки проведе освітній інтенсив для обраних від цієї партії народних депутатів України. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Тижневий експрес-курс, підготовлений кращими українськими фахівцями, стане першим у серії навчальних програм для членів фракції, яка реалізовуватиметься протягом всього терміну роботи Верховної Ради 9-го скликання", - наголошується в повідомленні партії.

У "Слузі народу" зазначають, що майбутні депутати вже сьогодні мають цілу низку ідей та ініціатив, спрямованих на досягнення економічного прориву, зростання добробуту людей, покращення якості державного і місцевого управління, боротьбу з корупцією.

"Мета освітнього інтенсиву - дати народним обранцям відповідний набір навичок і компетенцій, який дасть змогу втілити ці ініціативи на практиці", - наголосили в партії.

У "Слузі народу" хочуть, щоб новообрані депутати отримали необхідний рівень знань про сучасний стан, проблеми та перспективи різних галузей економіки і соціального життя країни; отримали глибоке розуміння бюджетного процесу і процесу ухвалення державних рішень; навчилися будувати політичні стратегії перетворень, створювати законопроєкти; засвоїли принципи і техніки обговорення законодавчих ініціатив із зацікавленими сторонами.

У партії розраховують на те, що фракція "Слуги народу" за підсумками першого інтенсиву стане працювати як злагоджена команда і буквально з першого дня роботи Верховної Ради нового скликання запропонує для ухвалення пакети законопроєктів, яких очікують її виборці та весь український народ.

Надалі народних депутатів від "Слуги народу" очікують секторальні лекції, семінари, зустрічі з практиками державного управління, експертами та фахівцями з різних областей.

"Процес навчання триватиме постійно, щоб забезпечити якісну професійну роботу кожного народного обранця", - наголосили в партії.