У справі про вбивство Шеремета недостатньо доказів - Рябошапка

Для передачі в суд справи про обвинувачення виконавців і організаторів убивства журналіста Павла Шеремета потрібні ще додаткові докази. Про це заявив генпрокурор Руслан Рябошапка в інтерв'ю Інтерфаксу-Україна.

"Мені здається, що на цей момент повинні бути зібрані додаткові докази, щоб справу можна було передати до суду, оскільки зібраного обсягу доказів недостатньо", - сказав Рябошапка.

Він також звернув увагу, що розслідування не зупиняється на етапі, коли людям повідомляють про підозру, додаткові докази повинні збиратися і згодом.

"Щоб зібрати додаткові докази, які підтверджують або спростовують провину цих людей - а ми повинні рухатися в обох напрямках - підготовлено письмові вказівки прокурорів слідству і відповідно встановлено терміни розслідування. Будемо стежити за виконанням цих вказівок", - підкреслив Рябошапка.

При цьому процесуальні рішення прокурорів у цій справі будуть залежати від того, яким чином ці вказівки будуть виконані, чи будуть зібрані додаткові докази.

Генпрокурор підкреслив, що завдання прокуратури - просуватися далі в цій справі, щоб установити людей, які не тільки організовували виконання вбивства, а й тих, кому це було вигідно, хто все це замовив, "без цього розслідування буде неповноцінним".