Уряд призначив 11 заступників міністрів

Кабінет міністрів призначив 11 нових заступників міністрам. Про це повідомляє Урядовий портал.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Олексій Милованов отримав трьох заступників: першого заступника Павла Кухту, заступника - Тараса Висоцького та заступника - торгового представника України Тараса Качку.

По одному заступнику отримали:

  • міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України — заступник Олександр Терещенко;
  • міністр фінансів — заступник Геннадій Пліс;
  • міністр розвитку громад та територій — заступник Едуард Кругляк.

По два нових заступники у:

  • міністра освіти і науки — Петро Коржевський та Єгор Стадний;
  • міністра соціальної політики — Олег Коваль та Сергій Ніжинський.

Першого заступника отримав також віцепрем’єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Ним став Олексій Вискуб.

На засіданні також погодили рішення про звільнення заступників міністрів: Ольги Крентовської, Наталії Федорович та Миколи Шамбіри з Міністерства соціальної політики, Вадима Трояна з МВС, Олександра Терещенка з Міністерства у справах ветеранів, а також Геннадія Пліса - з секретаріату Кабміну.

На засіданні розглянули і питання кадрових призначень в регіонах.

Так, міністри ухвалили проєкти рішень президента України про звільнення (у зв’язку із завершенням повноважень попереднього президента) Юлії Світличної з посади голови Харківської ОДА. І ухвалили відповідний проєкт рішення президента про її повторне призначення головою Харківської ОДА.

Члени уряду також погодили рішення про призначення президентом України трьох заступників голови Івано-Франківської ОДА: Василя Івасика, Світлани Онищук та Дмитра Романюка.