Уряд зобов'язав НАЗК відновити доступ до реєстру декларацій

На позачерговому засіданні в Офісі президента Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження, яким зобов'язав Національне агентство з питань запобігання корупції невідкладно відновити доступ громадянам до державного реєстру декларацій чиновників.

Про це повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов у Facebook.

"Щойно на позачерговому засіданні уряду за участі президента України Володимира Зеленського на виконання рішення РНБО ухвалили розпорядження, яким зобов'язали НАЗК невідкладно відновити доступ громадянам до реєстру декларацій чиновників та забезпечити механізм їх спецперевірки!" - наголосив міністр.

Пізніше Кабінет міністрів опублікував розпорядження, яким зобов'язав НАЗК відновити цілодобовий доступ до електронної декларацій чиновників.

Як раніше повідомлялося, 28 жовтня о 19:00 Національне агентство з попередження корупції на виконання рішення Конституційного суду закрило доступ до Реєстру декларацій.

Нагадаємо, 27 жовтня Конституційний суд України на закритому засіданні визнав неконституційною статтю 366-1 Кримінального кодексу, яка передбачає відповідальність для чиновників та суддів у вигляді штрафу або позбавлення волі за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації.