"Є загроза економічної світової кризи та загроза коронавірусу": у "Слузі народу" пояснили поспіх зі звільненням Гончарука

У «Слузі народу» вважають, що змінити прем’єра та переформатувати Кабмін треба швидко, бо існує загроза світової економічної кризи та небезпека поширення китайського коронавірусу. Про це заявила народна депутатка з правлячої фракції Ірина Верещук, передає Громадське.

«У нас немає часу, в нас є дійсно загроза кризи економічної світової, в нас є загроза коронавірусу, затягувати час неможливо», — сказала вона.

Депутатка розповіла, що депутати були задоволені розмовою з майбутнім прем’єром Денисом Шмигалем.

«Прем’єр має повноту довіри від фракції, фракція в більшості проголосувала за те, щоб він був», — заявила Верещук.

Також депутатка зауважила, що 4 березня призначать тих членів уряду, в яких точно упевнені. Зокрема тому частина міністерських крісел залишаться порожніми — міністрів освіти, агропромислового комплексу та культури. Також не призначать першого віцепрем’єра та віцепрем’єра з економічного блоку.

Міністра закордонних справ Вадима Пристайка хочуть призначити віцепрем’єром з питань євроінтеграції, а Дмитра Кулебу, який обіймав цю посаду, навпаки — міністром закордонних справ.

Крім цього, «не зараз, а згодом» планують розділити на два відомства Міністерство енергетики та захисту довкілля.

Нагадаємо, 4 березня депутати Верховної Ради відправили у відставку прем'єр-міністра Олексія Гончарука.