Єрмак призначив Арестовича своїм позаштатним радником

Глава Офісу президента Андрій Єрмак призначив спікера української делегації у Тристоронній контактній групі Олексія Арестовича своїм позаштатним радником з питань стратегічних комунікацій у сфері національної безпеки та оборони.

Про це повідомляється на сайті глави держави.

Представляючи Арестовича на зустрічі з керівниками профільних відомств, Єрмак зазначив, що сьогодні в українському інформаційному просторі тиражується багато фейків, викривленої інформації та необґрунтованих звинувачень, на які потрібно вчасно та якісно реагувати.

«Завдання пана Арестовича – надати вичерпну відповідь, щоб протидіяти поширенню дезінформації або образ. Ми – єдина команда, яка спільними зусиллями захищає нашу країну», – зауважив Єрмак.

Серед завдань радника з питань стратегічних комунікацій у сфері нацбезпеки та оборони – узгодження позицій профільних відомств і напрацювання «єдиного голосу».

Єрмак висловив сподівання, що Арестович побудує конструктивну взаємодію з усіма представниками сектору безпеки та оборони України.

Нагадаємо, 28 жовтня військовий і політичний експерт Олексій Арестович став радником делегації України у ТКГ з інформаційної політики із повноваженнями речника.

Як раніше повідомлялося, 22 листопада позаштатним радником глави Офісу президента України Андрія Єрмака призначений колишній міністр економіки Тимофій Милованов.