Юлія Тимошенко хоче провести референдуми з п'яти питань

Партія «Батьківщина» має намір ініціювати проведення всеукраїнського народного референдуму із п’яти питань.

Про це заявила лідерка політсили Юлія Тимошенко з трибуни Верховної Ради 27 січня.

Голова «Батьківщини» повідомила що спільно з командою стає пліч-о-пліч із суспільством й разом із людьми ініціює проведення референдуму з п’яти питань.

«Ми ініціюємо проведення референдумів з п'яти питань: український газ і атомну електроенергію з 30% рентабельністю віддати громадянам України; питання землі – "ні" продажу сільськогосподарської землі; продаж стратегічної власності (газогін, залізниця, Укрпошта тощо); про марихуану - ми запитаємо в людей, чи готові вони легалізувати достатньо важкий наркотик; і гральний бізнес», - зазначила вона.

Тимошенко наголосила, що закон, ухвалений напередодні парламентом, свідомо написаний так, щоб громадяни не змогли провести референдумів з тих питань, які їх справді турбують.

«Бюрократичні процедури, передбачені цим законом, мають лише одну мету – не дозволити людям домогтися проведення референдуму. Але, якщо вони таким чином хочуть захистити владу від народу, хай не сподіваються», – запевнила лідерка партії.

Нагадаємо, 26 січня Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт №3612 про народовладдя через всеукраїнський референдум.