За Порошенка жодне ЗМІ не зазнало тиску, але із Зеленським утиски почались - Поярков

За часів президентства Петра Порошенка жодне ЗМІ не зазнало утисків, але варто було обрати президентом Володимира Зеленського і повернутися до України заступнику голови Адміністрації президента часів Януковича Андрію Портнову, як утиски почались. На це звернув увагу ведучий "Прямого" Сергій Поярков, передає канал.

"При Порошенку не закрили жодного каналу. При Порошенку канали купували ті, хто платив за них гроші, і він ці канали не скуповував. І як йому не радили і не казали, що треба, він казав: "Я не піду шляхом Путіна. Я не буду скуповувати засоби масової інформації під себе через підставних людей". Ці всі "112", NewsOne", - сказав Поярков.

За його словами, Порошенку дійсно радили зробити це і він мав таку можливість.

"І чомусь всі канали п’ять років, всі хто хотів, використовували своє святе право змішувати Порошенка з брудом. І було за що: за Мальдіви, за Липецьку фабрику, за офшори… Це право телебачення, це право журналістів... Це правильно. Журналісти повинні шваркать... Чому було правильно топтати Порошенка, принижувати його, а от це ніжне хриплувате тупе створіння патякає, що йому не подобається, як він каже, коли "деякі канали і деякі блогери.. і, можливо, за гроші"?" - сказав Поярков.

Нагадаємо, Зеленський доручив Кабінету міністрів до кінця року розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт щодо врегулювання діяльності медіа в Україні, де передбачити, зокрема, стандарти новин.