Зарплати антикорупціонерів: скільки в червні заробили глави НАБУ, НАЗК і САП

Українським чиновникам в червні знову не пощастило. Нагадаємо, що через карантин зарплата держслужбовців не може перевищувати розмір 10 мінімальних, тобто максимум, на який можна розраховувати – 47 тисяч 230 гривень (правда, сюди не входять матеріальна допомога, допомога на оздоровлення, допомога по тимчасовій непрацездатності та відпускні).

Проте «Слово і діло» пропонує подивитися, скільки глави антикорупційних органів заробили в минулому місяці попри "карантинні обмеження".

Так, найбільш високооплачуваним антикорупціонером минулого місяця став Назар Холодницький. Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури заробив 317 тисяч 223 гривні. Зарплата його заступника Максима Грищука становила 75 тисяч 246 гривень. У відповіді САП на запит «Слово і діло» йшлося, що це суми з урахуванням відпускних та матеріальної допомоги, а на них карантинні обмеження не поширюються.

Зарплата голови Національного антикорупційного бюро Артема Ситника за червень становила 80 тисяч 649 гривень, у тому числі відпускні і допомога (якби не обмеження, директор НАБУ міг заробити на 151 тисячу більше). А ось його заступники отримали по 47 тисяч 230 гривень.

Зарплата керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції теж не була "примітною" – усі отримали "карантинні" 47 тисяч 230 гривень.